Preskočit navigáciu.
Domov

Hľadať

Registrácia do katalógov

Slovenské firmy do Google maps

Slovenské firmy v Google maps?

 
Nenechajte si ujsť príležitosť a zaregistrujte Vašu firmu do Google maps zadarmo. Google maps už zaraďuje aj slovenské firmy do Adresára firiem a tak pôvodný návod, použiť nemeckú verziu je neaktuálny
V podstate je hlavne dôležité poznať adresu na ktorej je možné firmu registrovať:

Automatická registrácia do katalógov - Roboform

!LogoRoboForm je s dostačujúcimi funkciami zdarma program na automatické vyplňovanie webových formulárov. Automatické vyplňovanie formulárov pri registrácii web stránok do katalógov môže byť výborným pomocníkom a ušetrí veľa času. V našom prípade to znamená nadefinovať si profil a potrebné informácie o firme, či webovej stránke a potom už len chodiť po katalógoch a stláčať tlačidlo na automatické vyplnenie. Na automatické zapisovanie údajov do formulárov, je určite veľa programov a aplikácií (napr. doplnky prehliadačov) , tu sa však budeme zaoberať Roboformom, ktorý je odskúšaný.

České katalógy - registrácia

Zoznam českých katalógov, do ktorých je možné registrovať internetové stránky, alebo firmy. Linky Vás priamo privedú na formulár, alebo vysvetlenie pridania web stránky s výnimkou katalógov, pri ktorých je poznámka:

Slovenské katalógy - registrácia

Zoznam slovenských katalógov, do ktorých je možné registrovať internetové stránky, alebo firmy. Linky Vás priamo privedú na formulár, alebo vysvetlenie pridania stránky s výnimkou katalógov, pri ktorých je poznámka:

Mapy Google - registrácia zadarmo


Už funkčný aj slovenský formulár - Slovenské firmy do Google maps

Ako zaregistrovat firmu, alebo organizaciu do Google maps?

 

Logo google mapsAk chceme na Slovensku túto službu použiť, neostáva nám nič iné, iba zaregistrovať sa pod inou krajinou napr. Germany. Registráciu slovenských firiem zatiaľ totiž Gmaps nepodporuje. Táto funkcia zatiaľ podporuje iba naozaj obmedzené množstvo krajín, ale je zadarmo.

Syndikovať obsah

Generuje redakčný systém Drupal | Vytvorili: CoolStranky.sk