Preskočit navigáciu.
Domov

Hľadať

Automatická registrácia do katalógov - Roboform

!LogoRoboForm je s dostačujúcimi funkciami zdarma program na automatické vyplňovanie webových formulárov. Automatické vyplňovanie formulárov pri registrácii web stránok do katalógov môže byť výborným pomocníkom a ušetrí veľa času. V našom prípade to znamená nadefinovať si profil a potrebné informácie o firme, či webovej stránke a potom už len chodiť po katalógoch a stláčať tlačidlo na automatické vyplnenie. Na automatické zapisovanie údajov do formulárov, je určite veľa programov a aplikácií (napr. doplnky prehliadačov) , tu sa však budeme zaoberať Roboformom, ktorý je odskúšaný.

Roboform umožňuje nadefinovanie svojho vlastného profilu, ktorý bude slúžiť na automatické vyplnenie formulárov. Okrem osobných, firemných a kontaktných údajov (v našom prípade okrem adresy hlavne url stránky a e-mail), Vám umožní vo free verzii pridať aj tri voliteľné polia. Tieto polia môžu poslúžiť ako polia, pre názov stránky, kľúčové slová a popis stránky (firmy), ktoré pri registrácii do katalógov väčšinou vypisujete. Musím upozorniť, že táto aplikácia Vám veľmi pomôže, ale nie vždy Vám vyplní všetky polia. Záleží na kompatibilite Roboformu a formulára, ktorý vyplňujeme. Samozrejme stránka formulára na registrovanie do katalógu, môže byť urobená rôznym a aj pre Roboform neprístupným spôsobom, čo však platí iba pre mizivé percento prípadov. Dôležitejšie je zadanie správneho názvu poľa. Ak napríklad vyplňujete slovenský formulár, môže platiť pre pole "kľúčové slová", pri českom je vhodný názov tohto poľa "klíčové slova" a anglickom "keywords", inak Vám Roboform pole nevyplní. Dáta sú uložené v programe a kliknutím na tlačítko 'Fill Forms' (vyplň formulár) vypíše údaje do formulára.

Roboform má aj iné vlastnosti, ktoré si môžete odskúšať. Sú to hlavne funkcie na ukladanie a správu hesiel: automatické ukladanie hesiel v prehliadači, automatické vyplňovanie hesiel do prihlasovacích okien, generovanie bezpečných hesiel, atď...

Roboform si môžete stiahnuť na stránkach Ťahaj.sme, ako aj na domovskej stránke Roboformu. Základná verzia, ktorá postačí pre registráciu do katalógov je zdarma.

predaj dávkovačov a náplní značky KATRIN , DEB , DEBAMAX napísal Andrej Bajči - BARBECUE (bez overenia)
Isla Margarita napísal Zeroq (bez overenia)
NAPSPORTTIPS napísal Anonym
Odskusane napísal Anonym
Stavebna firma dom na kluc napísal Anonym
WideZone napísal Anonym
Online centrum obchodou napísal Anonym
Manmark Mělník napísal Anonym
mronaldo@centrum.sk napísal Anonym
www.armyonline.sk napísal Anonym
LEd napísal Anonym
kozmetika@bellave.sk napísal Anonym
Super napísal Anonym
www.filmyserialy.eu napísal Anonym
zdravotnicke pomocky napísal Anonym

Poslať nový komentár

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Viac informácií o možnostiach formátovania

Systém proti spamu, prosím zadajte kód z obrázku.

Generuje redakčný systém Drupal | Vytvorili: CoolStranky.sk