Preskočit navigáciu.
Domov

Hľadať

Jurašek - Horoskopy

Syndikovať obsah
Astrológ Milan Jurášek - astrológia, horoskopy, joga.
Aktualizácie: pred 1 rok 8 týždne

Horoskop na týždeň od 26.9. do 2.10.2016

25 September, 2016 - 23:30
Pre niektorých z nás môže byť tento týždeň pokračovaním či až vyvrcholením rôznych obmedzení (aj zdravotných, najmä chronických), stratou nadobudnutého (aj postu) a vystupňovaných ťažkostí s prijatím reality, s nedostatočným sebaocenením alebo nepraktickosťou. Väčšina z nás však bude tento týždeň vnímať ako pohodový, priaznivé vplyvy z uplynulého víkendu sa zvýraznia, prinesú nám šťastné náhody, ocenenie v práci i v súkromnom živote. A táto priaznivá nálada môže vydržať až ...
Kategórie: Horoskopy

Horoskop na týždeň od 19.9. do 25.9.2016

25 September, 2016 - 23:30
Konečne si môžeme vydýchnuť, niekoľko náročných týždňov je za nami. Na prvé dni tohto môže síce ešte účinkovať iskrenie medzi pohlaviami a najmä dozvuky a dopady rýchlych lások, zbližovaní a demonštrovaní svojej slobody a nezávislosti. Iní sa nebudú vedieť či môcť zbaviť nereálnych predstáv či očakávaní, no tieto vplyvy už slabnú. Na mnohých z nás bude priaznivo počas týždňa pôsobiť Merkúr - komunikátor, zbystrí naše vnímanie i úsudok, budeme vedieť čo chceme a čo nie, náš prejav bude mať hlavu aj pätu. Cez víkend sa k tomu pridá aj priaznivé pôsobenie ...
Kategórie: Horoskopy

Spln, zatmenie Mesiaca a sumit EU v Bratislave

25 September, 2016 - 23:30
Tento článok si nekladie za cieľ objasniť všetky možné súvislosti, ovplyvnenia a dopady týchto dvoch skutočností, to vlastne mnohovrstvenná astrologická symbolika ani neumožňuje, je napísaný tak "z voleja", ako drobná úvaha.
Kategórie: Horoskopy

Znamenia a jesenné lásky

25 September, 2016 - 23:30
22. septembra 2016 poobede prechádza Slnko z Panny do znamenia Váh a na severnej pologuli začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň majú aj lásky. Nezrelá láska hovorí: Milujem ťa, pretože ťa potrebujem. Zrelá láska: Potrebujem ťa, pretože ťa milujem. Erich Fromm (psychoanalytik)
Kategórie: Horoskopy

Znamenie Váhy

25 September, 2016 - 23:30
Vo štvrtok 22. septembra 2016 poobede, presne o 16.20 hod. SELČ opúšťa Slnko znamenie Panny a vchádza do znamenia Váh. Bude v nich až do 23. októbra po polnoci. Začína astronomická i astrologická jeseň. Pedantnosť, zvedavosť a kritičnosť trochu ustúpia a do popredia sa na mesiac dostane dobrosrdečnosť, dobroprajnosť, sklony k harmónii, kráse a umeniu, no možno aj váhavosť a občasná lenivosť.
Kategórie: Horoskopy

Horoskop na týždeň od 12.9. do 18.9.2016

25 September, 2016 - 23:30
Minule som predpoveď začal slovami: tento týždeň veru ľahký nebude... a o tomto to platí dvojnásobne! Ako keby sa na nás hviezdy dohovorili, napätia z uplynulého týždňa sa preniesli aj do tohto, s novou silou a razanciou. Vlastne ani o jednom dni sa nedá povedať, že bude oddychový. Najmä pre - veľmi zjednodušene, ináč sa to pri takýchto všeobecných predpovediach ani nedá - znamenia tzv. premenlivé: teda pre Blížencov, Panny, Strelcov a Ryby. Začiatkom týždňa nám Merkúr - detailista prinesie kritickosť, vzťahovačnosť a pripravenosť pohádať sa za každú "blbosť", - ak sa nedokážeme povzniesť... Záver týždňa zase prinesie do vzťahov ...
Kategórie: Horoskopy

Znamenia a priateľstvo

25 September, 2016 - 23:30
Hovorí sa že dobrého priateľa spoznáš až v núdzi, v ťažkej životnej situácii. Možno, že nám ich potom zostane iba zopár, no tí už vydržia celý život. Zaujíma vás, akým spôsobom jednotlivé znamenia (alebo ľudia s určitým zvýrazneným znamením v osobnom horoskope) prežívajú priateľstvo?
Kategórie: Horoskopy

Znamenia: učitelia a ich žiaci

25 September, 2016 - 23:30
Viete, akú taktiku by mali zvoliť učitelia, aby mali dobrú triedu, aj keď majú žiakov a študentov narodených v rozličných znameniach?
Kategórie: Horoskopy

Panna - o čo jej ide

25 September, 2016 - 23:30
Každé znamenie sa môže prejavovať rozličnými spôsobmi, niečo však majú ľudia s určitým zvýrazneným znamením (nielen Slnkom, ale aj Lunou a viacerými osobnými planétami či jednou z hlavných osí horoskopu) spoločné. Pre znamenie Panny je to analytickosť, poriadkumilovnosť a presnosť, niekedy i sebeckosť. Ak prestane byť prísna k sebe i druhým, dosiahne viac.
Kategórie: Horoskopy

Joga pre zdravie - cvičenie, Krasňany, september až december 2016. Nový krúžok RANNÁ JOGA - streda, ZMENA ZAČIATKU - od 9.00 hod., EŠTE SÚ VOĽNÉ MIESTA

25 September, 2016 - 23:30
Milan Jurášek, dlhoročný učiteľ jogy SAJ* srdečne pozýva na pravidelné cvičenia Joga pre zdravie. Bratislava Krasňany Kadnárova. Vhodné pre začiatočníkov i mierne pokročilých, mladších aj starších. Utorky a stredy. Malá skupinka, individuálnejší prístup. Krúžok Prvé kroky v joge začína v stredu 7. septembra, od 17.15 hod., ranný 14. septembra o 9.00 hod. Najmä pre tých, ktorí nemajú s jogou žiadne skúsenosti a pre seniorov. Nástup počas septembra. Kluby jogy - pre pokračujúcich - v utorok od 17.15 a od 18.45 hod., v stredu od 18.45 hod., po dohovore sa dá nastúpiť kedykoľvek. V ďalších dňoch ponúkam aj jogu individuálne. Príjemné prostredie, dlhoročné skúsenosti, naozaj primeraná cena.
Kategórie: Horoskopy

Panna - aká je

25 September, 2016 - 20:15
Pre osobu so zvýrazneným znamením Panny je dominantnou planétou Merkúr. Pod jeho vplyvom je Panna presná, kritická a poriadkumilovná, ale môže byť aj malicherná a zbytočne zvedavá. Uplatní sa vo všetkých oblastiach, kde sa vyžaduje poctivosť, vytrvalosť a spoľahlivosť. Prísna je aj na seba. Často máva literárny a umelecký talent.
Kategórie: Horoskopy

Horoskop na týždeň od 5.9. do 11.9.2016

18 September, 2016 - 19:15
Tento týždeň veru ľahký nebude, pokojnejší bude asi len pondelok (a pre niektorých aj utorok). S pribúdajúcimi dňami môžme rátať s narastaním napätia, no aj s nerozhodnosťou, ako sa v kritických okamihoch zachovať. Či "vyštartovať" do akcie, alebo radšej múdro vyčkávať na príhodnejší moment. Pre mnohých asi nebude ani jedno z týchto riešení "to pravé orechové", no na to prídu pravdepodobne až neskoro. Po tieto dni sa zaskvie v celej svojej kráse - a na všetky spôsoby - planéta lásky, vzťahov a pasívneho prijímania príjemného - samozrejme je to Venuša. V dňoch ...
Kategórie: Horoskopy

Znamenia a budúci prváčik

16 September, 2016 - 12:00
Aj keď ešte vrcholia dovolenky a žiaci prázdninujú, ak máme doma nádejného školáka, je čas ho na školu pripraviť. Zatiaľ žije v očakávaní niečoho neznámeho a nového. Viete, ako mu môžeme pomôcť?
Kategórie: Horoskopy

Horoskop na týždeň od 29.8. do 4.9.2016

16 September, 2016 - 08:45
Týždeň začíname voľným dňom, ktorý bude patriť - aj s ďalšími dvoma - k tým pohodovejším. Dokážeme sa sústrediť na drobný detail, aj vhodne komunikovať tak, aby sme mali z toho osoh. Sú to vhodné dni pre nákupy, obchody, nadväzovanie vzťahov, cestovanie i riešenie filozofických otázok. Jediné, čo by nás mohlo zradiť sú nevhodné či zle načasované akcie. S pribúdajúcimi dňami sa bude situácia vyostrovať, môžu prísť finančné aj partnerské ťažkosti a straty, škandály, pesimizmus, rezervovanosť, zlomeniny a problémy s chrbticou. Od piatka však začnú pôsobiť aj ...
Kategórie: Horoskopy

Znamenia a letné lásky

14 September, 2016 - 21:00
O týždeň a pár dní, v utorok 21.6.2016, presne 33 minút po polnoci letného času (SELČ) prejde Slnko zo znamenia Blížencov do znamenia Raka. Tým začína astronomické a astrologické leto. Zaujíma vás, čo všetko nám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov prichystali na nasledujúce letné mesiace, kedy sa máme po opačnom pohlaví viac - najmä na dovolenkách - obzerať a v ktorých dňoch je lepšie radšej si len tak zašportovať či posedieť s blízkymi niekde na terase?
Kategórie: Horoskopy

Generuje redakčný systém Drupal | Vytvorili: CoolStranky.sk